Najczęściej zadawane pytania

­Czy posiadają Państwo stosowne certyfikaty potwierdzające ekologiczne pochodzenie produktów (pochodzenie z upraw ekologicznych)?

Tak, posiadamy stosowne certyfikaty dla produktów pochodzenia ekologicznego.

Czy Państwa produkty są niezależnie testowane?

Tak, nasze produkty są niezależnie testowane, m.in. przez organizację Informed-Sport.com (produkty oznaczone: TrustedbySport).  

Czy Państwa produkty muszą być przechowywane w lodówce?

Nie, zamknięte jeszcze opakowania (przed pierwszym użyciem) należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.

Skąd pochodzą Państwa składniki?

Poszukujemy wyłącznie najbardziej renomowanych źródeł. Ze względu na zmiany klimatyczne i okres wegetacji, źródła pochodzenia naszych składników są rozmieszczone na całym świecie. Szczegółowo badamy i monitorujemy zakłady, z którymi współpracujemy, aby zachować najwyższy poziom jakości i kontroli. Ponadto polegamy na własnych standardach kontroli jakości, aby nasze składniki były najwyższej próby.

Czy Państwa produkty są bezglutenowe?

Produkty, które nie zawierają glutenu są stosownie oznaczone.

Czy Państwa odżywki białkowe są badane na obecność pestycydów i metali ciężkich?

Tak, posiadamy badania na obecność pestycydów i metali ciężkich dla białek Plantforce, Premium oraz Raw Sport.  

Czy kobiety w ciąży oraz karmiące mogą spożywać białko wegańskie? 

„Białka roślinne Premium i Plantforce mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i karmiące. Są to produkty przebadane pod kątem pestycydów, metali ciężkich a nawet glutenu. Mogą być dodatkiem do diety, jeżeli nie ma możliwości zbilansować jej bez odżywek" - Iwona Kibil, dietetyk roślinny. 

Czy kobiety w ciąży oraz karmiące mogą spożywać witaminy Thrive? 

"Witaminy THRIVE dla Niej również mogą być stosowane przez kobiety ciężarne i karmiące. W składzie Thrive znajduje się m.in. witamina D pochodzenia roślinnego (z porostów Linchen). Dawka tej witaminy jest odpowiednia (2000 IU). Jest tam również kwas foliowy, selen i cynk, składniki na które wzrasta zapotrzebowanie w okresie ciąży. Podobnie, jak w przypadku białek, Thrive jest również przebadany pod kątem zanieczyszczeń. Przed wprowadzeniem do diety tych produktów warto jednak skonsultować się z dietetykiem i sprawdzić zasadność takiej suplementacji oraz oczywiście dobrać indywidualną dawkę”  - Iwona Kibil, dietetyk roślinny. 

 

 

 

WYBIERZ Producenta

Bezpieczne połączenie
protokołem SSL

Bezpieczne i szybkie
płatności online

Błyskawiczna wysyłka
Twoich zakupów

Copyright 2018 © SilaRoslin.pl
Strony www Poznań DesignOrka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl