Najczęściej zadawane pytania

­Czy posiadają Państwo stosowne certyfikaty potwierdzające ekologiczne pochodzenie produktów (pochodzenie z upraw ekologicznych)?

Tak, posiadamy stosowne certyfikaty dla produktów pochodzenia ekologicznego.

Czy Państwa produkty są niezależnie testowane?

Wyszukujemy wyłącznie najlepsze i najbardziej renomowane źródła na świecie w celu pozyskania składników. Przykładowo, w przypadku produktów Sunwarrior: Każdy zakład jest badany i monitorowany według najbardziej rygorystycznych protokołów kontroli jakości, bezpieczeństwa oraz inteligentnych praktyk i rozwiązań. Każdy składnik przez nas używany został przetestowany i zatwierdzony przez Agencję ds. Żywności i Leków w USA (ang. FDA – Food and Drug Administration) zanim je zaakceptowaliśmy, zatem wszystkie składniki spełniają lub wykraczają poza normy FDA. Następnie wykorzystujemy dodatkowe wewnętrzne środki badawcze, aby upewnić się, że nasze składniki są najwyższej jakości na świecie i szybko odrzucamy wszelkie składniki, które nie spełniają naszych wysokich standardów jakości. Nie możemy i nie udostępniamy szczegółowych wyników testów, gdyż naturalne produkty różnią się nieco w każdej partii, a także w celu ochrony zastrzeżonych danych każdego z naszych produktów ze względu na niezwykle konkurencyjny rynek światowy.

Czy Państwa produkty muszą być przechowywane w lodówce?

Nie, zamknięte jeszcze opakowania (przed pierwszym otwarciem) należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.

Skąd pochodzą Państwa składniki?

Poszukujemy wyłącznie najbardziej renomowanych źródeł. Ze względu na zmiany klimatyczne i okres wegetacji, źródła pochodzenia naszych składników są rozmieszczone na całym świecie. Szczegółowo badamy i monitorujemy zakłady, z którymi współpracujemy, aby zachować najwyższy poziom jakości i kontroli. Każda partia docierająca do Stanów Zjednoczonych (w przypadku Sunwarrior) jest testowana i dopuszczana przez FDA. Ponadto polegamy na własnych standardach kontroli jakości, aby nasze składniki były najwyższej próby.

Czy Państwa produkty są bezglutenowe?

Produkty, które nie zawierają glutenu są stosownie oznaczone. 

Czy Państwa produkty są wolne od GMO?

Tak, nie używamy składników Modyfikowanych Genetycznie.

Czy Państwa produkty zawierają pestycydy lub środki chemiczne?

Nie. Nasze produkty są wolne od rozpuszczalników, GMO, promieniowania, sztucznych barwników, sztucznych konserwantów, sztucznych aromatów, herbicydów i pestycydów. Produkty nie zawierają również absolutnie żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego, nabiału, jajek, soi, dodatku cukru lub drożdży.

 

Białko roślinne Classic (Classic Protein) & Mieszanka Wojownika (Warrior Blend)

Co to jest oraz skąd pochodzi guma ksantanowa i pektyna?

Guma ksantanowa jest naturalnym stabilizatorem i zagęstnikiem. Guma Ksantanowa stosowana w Sunwarrior Classic Protein otrzymywana jest w wyniku biofermentacji brązowego ryżu. Pektyna jest rozpuszczalnym błonnikiem znajdującym się w jabłkach i innych owocach. Niesie wiele korzyści dla zdrowia, a dla wegan jest alternatywą żelatyny.

Co oznacza 98,2% asymilacji ?

Jest to ilość produktu, która zostanie strawiona i wykorzystana przez organizm.

Jaka jest różnica między białkiem roślinnym Sunwarrior Classic a Mieszanką Wojownika Warrior Blend?

Oba produkty dostarczają surowe białko pochodzenia roślinnego, smakują wybornie i są łatwo trawione. Sunwarrior Classic Protein jest wykonana z białka kiełkującego ryżu. Mieszanka Warrior Blend jest synergiczną mieszanką surowych białek grochu, konopi i jagód goji z trójglicerydami średniej długości z kokosa.

Dlaczego białka Classic i Mieszanka Wojownika (Warrior Blend) są lepsze niż inne sproszkowane białka?

Nasze białko jest białkiem roślinnym, co czyni je doskonałym dla wszystkich osób i każdego stylu życia, w tym wegetarian, wegan i osób, które chcą więcej surowego białka roślinnego w swojej diecie. Charakteryzuje się również asymilacją na poziomie 98,2%.

Czy białko Classic i Mieszanka Wojownika (Warrior Blend) są lekkostrawne?

Tak. Używamy wysokiej jakości białek roślinnych, które są łatwostrawne, wolne od sztucznych substancji słodzących i nie powodują dyskomfortu w żołądku, wzdęć, gazów, lub innych objawów chorobowych, wywoływanych przez wiele innych białek w proszku.

Jakie korzyści płyną z kiełkującego ryżu?

Gdy ziarna ryżu kiełkują, ich odżywcza treść zmienia się i zachowują naturalne enzymy roślinne. Enzymy te wspomagają trawienie ziarna ryżu. Kiełki są również doskonałym źródłem błonnika, białka, witamin i minerałów.

Jakie korzyści płyną z białka grochu, jagód goji i konopi?

Groch jest bogatym w błonnik, niskokalorycznym pożywieniem wegetariańskim obfitym w składniki odżywcze, super-żywnością (ang. superfood). Ponadto jest nadzwyczajnym źródłem białka roślinnego i aminokwasów. Białko z grochu spełnia wszystkie podstawowe wymagania FAO (Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa) w kwestii aminokwasów. Białko jagód goji jest nie tylko wyjątkowym źródłem białka, ale działa również jako potężny detoksyfikator. Nasiona konopi są kompletnym źródłem białka i jedynym pokarmem zdolnym do podtrzymania życia w przypadku nieobecności innych środków spożywczych. Są również bogate w błonnik i kwasy tłuszczowe omega.

Czy mogę przyjąć większą porcję białka Classic lub Mieszanki Wojownika (Warrior Blend) niż sugerowana?

Tak, jednakże nie zalecamy przekraczania rekomendowanego dziennego zapotrzebowania Państwa organizmu na białko. Organizm wymaga zazwyczaj, aby białko stanowiło 10-15% diety.

 

Zielone Pędy Ormus (Ormus Supergreens)

Co oznacza ORMUS ?

Element siły życiowej. Nikiel 28, Miedź 29, Srebro 47 i Złoto 79.

Czy Zielone Pędy Ormus zastępuje wszystkie warzywa, których potrzebuję?

Nie, jest to suplement diety warzywnej.

Skąd pochodzą probiotyki w Zielonych Pędach Ormus?

Probiotyki powstają w czasie procesu bio-fermentacji w samych roślinach.

 

Aktywowany Jęczmień (Activated Barley)

Czym są wolno spalane węglowodany?

Węglowodany te obniżają poziom insuliny i są spalane wolniej, uwalniając energię długoterminowo.

Co oznacza Aktywowany?

Uprawiamy jęczmień do momentu kiełkowania przed zapakowaniem. To wzbogaca jęczmień enzymami, witaminami i minerałami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl