KREATYNA MIKRONIZOWANA VIVO LIFE
KREATYNA MIKRONIZOWANA VIVOLIFE

Co wyróżnia naszą KREATYNĘ spośród wszystkich innych?

 

Udowodniono naukowo, że suplementacja kreatyną niesie ze sobą wiele korzyści, w tym zwiększoną siłę i wzrost mięśni, ma właściwości anty-zmęczeniowe, a nawet poprawia funkcje mózgu. Ale przy tak wielu różnych kreatynach dostępnych na rynku, skąd mamy wiedzieć, którą wybrać?

 

1. FORMA - na rynku istnieje wiele różnych form kreatyny, ale zdecydowanie najlepiej zbadaną formą jest monohydrat - właśnie dlatego używamy tej formy kreatyny.

2. JAKOŚĆ - następnie dobrze jest poszukać kreatyny, która jest testowana przez niezależne laboratoria pod kątem jakościowym. W badaniu opublikowanym w czasopiśmie Food Chemistry 50% testowanych suplementów kreatynowych miało poziom zanieczyszczeń wyższy niż poziom bezpieczeństwa EFSA. Dlatego my dbamy o to, aby nasz produkt był “najczystszy” tak, jak to tylko możliwe!

3. MIKRONIZACJA - na koniec zalecamy stosowanie kreatyny, która jest mikronizowana, ponieważ badania wykazały, że poprawia to szybkość jej wchłaniania w mięśniach i całym organizmie.

 

CO WIĘCEJ! Nasza KREATYNA jest zapakowana w opakowanie kompostowalne. 

 

 

📸 vivolife


Po ciekawe inspiracje kulinarne oraz mnóstwo ciekawostek ze świata dietetyki i sportu zapraszamy na nasz Instagram oraz Facebook!

WYBIERZ Producenta

Bezpieczne połączenie
protokołem SSL

Bezpieczne i szybkie
płatności online

Błyskawiczna wysyłka
Twoich zakupów

Copyright 2021 © SilaRoslin.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl