Radosław Zarzycki
Ambasador SilaRoslin.pl

Trener personalny i Kulturysta (debiut 2017 w kategorii Kulturystyka klasyczna do 180 cm - podczas imprezy ESP (Europe Sport Power); ostatecznie zakwalifikowanie do półfinału i zajęcie 7 miejsca), entuzjasta i propagator diety roślinnej.

Ulubione produkty SilaRoslin.pl
białko wegańskie PERFORM (ulubiony smak: Karmelowa Maca), Witaminy i superfoods THRIVE

Sport & Fitness
Kulturystyka, street workout, koszykówka, pływanie

Ulubione Jedzenie
Różnego rodzaju „owsianki” - również jaglane/ orkiszowe/ gryczane - z dodatkiem białka roślinnego, cynamonu, czasem kakao i owoców, orzechów i nasion a także masła orzechowego

Nie mógłbym żyć bez
Pasji - po prostu nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie nie robię nic konkretnego i wegetuję; gdzie nie mam hobby, pasji, zajęcia, które umożliwia mi rozwój czy pracę nad sobą

Przez znaczną część swojego życia jadłem mięso i produkty odzwierzęce. Jednak nie ze względu na preferencje a opierając się na błędnym przekonaniu, że jest to jedyna droga.

Na szczęście lata spędzone na treningach i na pogłębianiu wiedzy w zakresie odżywiania uświadomiły mi, że tak nie musi być. Moja sportowa osobowość obrała sobie kolejny cel – pokazać, że da się połączyć trening siłowy i kształtowanie sylwetki z dietą rośliną.

Zdałem sobie sprawę z pewnych faktów dotyczących hodowli zwierząt i wpływu tego przemysłu zarówno na nasze zdrowie, jak i kondycję naszej Planety.

Uważam, że stosowanie diety roślinnej bądź nawet ograniczenie spożycia produktów odzwierzęcych może nie tylko poprawić stan naszego zdrowia, ale i pomóc naszej Planecie. Niezwykle motywuje mnie myśl, że wciąż rozwijam się jako sportowiec a jednocześnie mogę przyczynić się do promocji diety roślinnej i takiego stylu życia.

Przygotowuję i prowadzę:
- Treningi indywidualne
- Plany treningowe
- Plany dietetyczne
- Konsultacje online

WYBIERZ Producenta

Bezpieczne połączenie
protokołem SSL

Bezpieczne i szybkie
płatności online

Błyskawiczna wysyłka
Twoich zakupów

Copyright 2018 © SilaRoslin.pl
Strony www Poznań DesignOrka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl