Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

WITAMINA C

2021-08-31
WITAMINA C

LIPOSOMALNA WITAMINA C w kapsułkach NaturLabs

 

Przedstawiamy Wam witaminę C w opatentowanej, nowatorskiej, liposomalnej formule!

Powstała struktura liposomów chroni substancję aktywną w czasie przejścia przez przewód pokarmowy i jednocześnie umożliwia jej płynny transport do komórek. Forma liposomalna zapewnia do 20 razy większe wchłanianie substancji aktywnych w porównaniu do jej zwykłych form. Witamina C od NaturLabs to łatwe do połknięcia kapsułki w roślinnej otoczce i aż 500 mg witaminy C w jednej porcji! 

 

Dlaczego forma liposomalna?

Leki i suplementy wchłaniają się w organizmie na drodze dyfuzji (przenikania przez błony komórkowe) wedle zasady: im bardziej lipofilny (rozpuszczalny w tłuszczach) jest związek, tym łatwiej przenika przez błonę komórkową i łatwiej się wchłania. Witaminy rozpuszczalne w wodzie (witamina C) mają charakter hydrofilny (nie rozpuszczają się w tłuszczach). Liposomy to małe pęcherzyki zbudowane z warstwy lipidowej (lipofilnej), zwiększające skuteczność wchłaniania i tym samym działania leku/suplementu. 

 

Oznacza to, że przyswajalność np. witaminy C zamkniętej w liposomie jest wyższa. Tego typu preparat dłużej utrzymuje się w organizmie, przez co jego działanie jest wydłużone.

 

LIPOSOMALNA WITAMINA C od NaturLabs to:
- zero sztucznych dodatków
- tylko naturalne składniki
- wygodne do połknięcia żelowe kapsułki
- w 100% wegański skład 

 

Na zdrowie!

 

Po ciekawe inspiracje kulinarne oraz mnóstwo ciekawostek ze świata dietetyki i sportu zapraszamy na nasz Instagram oraz Facebook!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 1083 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Błyskawiczna wysyłka, wyselekcjonowane najlepsze produkty.
2024-05-20
ok
Wdrożenie: Agencja Interaktywna DesignOrka

Odwiedź nasz Instagram

pixel